Pracownik hali produkcyjnej – Czeladź

Oferta pracy agencji Work Int Sp. z o.o. – numer 20559

Oferta:

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym, 3-zmiany tylko w wyjątkowych sytuacjach,
  • umowa o pracę tymczasową na okres próbny, docelowo zatrudnienia na stałe,
  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego klient oferuje premie półroczne i roczne oraz dodatek za pranie odzieży,
  • dodatkowe benefity: opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie płatne przez klienta, żetony do automatu (kawa, herbata itp), dofinansowanie do wczasów (wczasy pod gruszą),
  • wynagrodzenie w przedziale 2600-2750 zł brutto/msc.

Wymagania:

  • najważniejsza dla nas jest chęć do pracy,
  • dokładność,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy stojącej,-szybkość działania

Zadania:

  • obsługa maszyn tłoczących oraz spawalniczych – każdy pracownik posiada własne stanowisko pracy,
  • wykonywanie pojedynczych detali/komponentów przy maszynie.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta, zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”